NAXOS a.s. Hledej Menu

O společnosti

Skupina NAXOS působí na trhu realit již od roku 1994 a řadí se k největším investičním a realitním společnostem v ČR. Prostřednictvím přímých prodejů, výběrových řízení, dražeb, veřejných obchodních soutěží a ostatních metod prodeje NAXOS dosud zpeněžil majetek v hodnotě desítek miliard korun.

Skupina NAXOS je v součtu finančního objemu vydraženého majetku jedním z největších dražebníků v České republice. Z tohoto důvodu je NAXOS mimo jiné regulatorně dohlížen i Ministerstvem pro místní rozvoj, což zajišťuje maximální transparentnost společnosti vůči jejím klientům a partnerům.

V České republice najdete NAXOS nejen v Praze a v Ostravě.

Silné postavení na trhu má NAXOS i díky úspěšné realizaci prodejů podniků, při které zajišťuje svým klientům kompletní právní a ekonomické služby spojené s tímto velice náročným typem transakce. V rámci zpracování jednotlivých obchodních případů klade NAXOS velký důraz na jistotu a bezpečnost prodeje.

V oblasti zpeněžování větších či komplikovaných nemovitostních celků poskytuje svým klientům i bezplatné ekonomické a právní poradenství. Objektivně a na základě mnohaletých zkušeností oceňuje veškeré typy předmětu prodeje, ať už jde o podniky, nemovitosti, akcie, movitý majetek (umělecké předměty, automobily aj.) či pohledávky.

Klienti Naxos

Mezi klientelu skupiny NAXOS patří významní tuzemští i zahraniční investoři, renomované bankovní domy ČR a věřitelé v rámci insolvenčních řízení a stresových prodejů svých zástav formou nedobrovolných dražeb.

Významný podíl zákazníků tvoří i insolvenční správci, likvidátoři a velké tuzemské podniky a zahraniční podniky s tuzemskými pobočkami.

Podstatnou část klientů NAXOS tvoří rovněž vlastníci privátních nemovitostí - rodinných domů, bytů a pozemků.

Náš tým

NAXOS disponuje týmem profesionálů a renomovaných odborníků z oboru ekonomie, práva, marketingu a realitní oblasti, kteří mají bohaté znalosti a zkušenosti na trhu s nemovitým a movitým majetkem, akciemi, pohledávkami a dalšími komoditami.

Široké spektrum klientů má maximální záruku nadstandardních služeb v jakékoliv fázi přípravy či prodeje svého majetku, ať již ve fázi oceňování, zpracovávání smluvních podkladů či samotné realizace prodeje.

Dražební síň Sacre Coeur

V Praze NAXOS realizuje dražby v nově zrekonstruované kapli Sacre Coeur z roku 1884. Ta jedinečným interiérem a nenapodobitelnou atmosférou dokresluje výjimečnost a důstojnost dražeb a oficiálních ukončení výběrových řízení.

Kaple Sacre Coeur prošla v rámci kompletní rekonstrukce také restaurováním maleb. Vzhledem k této skutečnosti se staly prostory kostela výjimečným místem pro pořádání reprezentativních společenských a kulturních akcí. Konkrétnější informace naleznete na webových stránkách www.sacrecoeur.cz